Sosyal Medya

Bloglama Zamanı'nı sosyal ağlarda takip ederek destek olabilirsiniz.

RSS Okuyucu İle Takip:

Rss Okuycu ile Bloglama Zamanı'nı takip edebilir makalelerime daha hızlı bir şekilde ulaşmış olursunuz. http://feeds.feedburner.com/Blogzamani 

E- Posta İle Takip:

E-posta aboneliği ile takip ederek paylaşmış olduğum son makale anında mailinize gelerek kısa yoldan ulaşmış olacaksınız. E-Mail aboneliği için BURAYA tıkladığınızda açılan penceredeki forma e-posta adresinizi ve doğrulama kodunu yazarak abone olun. 
Abonelik işlemini tamamlamak için e-mail adresinize gelen onay mailindeki linke tıklamayı unutmayın.

Facebook İle Takip:

Bloglama Zamanı'nı facebook ile beğenerek  güncel olaylar bilgiler ve birçok çeşitli konulara ulaşabilirsiniz.
Bloglama Zamanı Facebook: fb.com/bloglamazamani

Twiiter İle Takip:

En popüler sosyal ağlardan biri olan twitter'ı sürekli ve güncel kullanan bloglar arasında sayılırım. Gerke mobil gerek pc üzerinden aktif olmaya çalıştığım twitter'dan beni takip ederek sormak istedikleriniz veya paylaşmak istediklerinizi iletebilirsiniz.
Bloglama Zamanı Twitter: Buradan takip edebilirsiniz.

Youtube:

Youtube üzerinden paylaştığım videolara en kısa yoldan ulaşmanız için Youtube hesabıma abone olmanız yeterli olacaktır. Bu sayede Blogger, Güncel Videolar vb videolara kolay bir şekilde ulaşacaksınız. Youtube hesabıma abone olmanız için: Burayı tıklayın.

Google +1 İle Takip:

Google Plus ile takip ederek beğendiğim link ve içeriklerden sizlerde faydalanabilirsiniz. Google +1 Hesabıma Buradan ulaşabilirsiniz.Bloglama Zamanı'nda yayınlanacak yeni yazılar e-mail adresinize gelsin.


Google Arkadaşım Ol
Bloglama Zamanı
Bloglama Zamanı

Google+ paylaşımlarımı takip etmek için çevrelerinize ekleyin.