Hakkımda

Merhaba, Bloglama Zamanı takipçileri. 

Ben Sercan. Bloglama Zamanı'nın kurucusu ve tek sahibiyim.

İlk-orta ve lise öğrenimimi doğup büyüdüğüm yerde Adana'da tamamladım. Şuan Mersin'de yaşıyorum. Çok istediğim şeyler arasındaydı bir üniversite de okumak ama kısmet olmadı. 2009'da girdiğim ÖSS'ye istediğim sonuca ulaşamayınca Anadolu üniversitesi Adalet bölümünü tercih ederek Üniversite hayatıma başlamış oldum.

2011 yılında bu bölümden kazasız belasız bitirmiştim ama artık "lisans"ı tamamlamam gerektiğinin farkına vardım ve Dikey Geçiş (DGS) ile İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi'ne geçtim. 


Ve 2013'ün Haziran ayında mezuniyet belgemi alarak lisansımı tamamlamış oldum. Eğitim hayatıma 2013 Haziran'ında son veren bu belge ile ileride nelerin beklediğini merak ediyorum...

Blog Yazarlığı

Önceleri bir merak ve çabuk bitecek olan bir hevesti benim için. Daha sonra ise bu işi severek yapmaya başladım ve hobiye döndü. Belli belirsiz konular paylaşarak eskittiğim ilk blogumda çok şey öğrendim.

İkinci blogum olan " bloglama zamanı " benim için blog dünyasına yeniden bir 'Merhaba!' demek oldu. 


Bu işin herhangi bir eğitimini ve bilgisine sahip değilim. Yazarak, araştırarak ve deneyerek edindiğim bilgileri sizlerle paylaşıyorum. Benim için blog 4 Nisan 2012'deki şu konu ile başladı: Merhaba ! Son olarak aktif olduğum bu blog yazarlığında SEO, sosyla medya ve güncel bilgilerle ilgileniyorum. Tabi siz değerli takipçilerimle edindiğim bu bilgileri paylaşıyorum

Şimdilik bahsede bileceğim konular bunlar. Kendinize iyi bakın, iyi bloglamalar...

0 yorum :

Yorum GönderBloglama Zamanı'nda yayınlanacak yeni yazılar e-mail adresinize gelsin.


Google Arkadaşım Ol
Bloglama Zamanı
Bloglama Zamanı

Google+ paylaşımlarımı takip etmek için çevrelerinize ekleyin.