Ağustos 19, 2013

Template Monster’dan İstediğin Tema ÜCRETSİZ !

Template Monster’dan İstediğin Tema ÜCRETSİZ !

Template Monster’dan İstediğin Tema ÜCRETSİZ !

Template Monster sponsorluğunda Bloglama Zamanı okuyucularına tema hediye edilecek. Toplamda 3 şanslı kişiye hediye edilecek bu temayı kazanmanız için ayrıntılar aşağıda listelenmiştir.
Template Monster yüzbinlerce tema mevcut. Webmasterlar için ideal bir tema sitesi olan Template Monster şanslı 3 kişiye istediği temayı hediye ediyor.

Çekilişe Katılım Şartları:

  • Bu konu altına cevap olarak " hangi Template Monster tasarımını (http://www.templatemonster.com/tr/ bu adreste yer alan temalardan) ve neden kazanmak istediğinizi belirtin." (+1 çekiliş hakkı)
  • Facebook'ta: "Bloglama Zamanı'nda Template Monster'da ücretsiz tema dağıtıyor! http://goo.gl/fb/BULqI" (+1 çekiliş hakkı)
  • Twitter'da: "#BloglamaZamani Template Monster sponsorluğunda tema dağıtıyor! http://goo.gl/fb/BULqI" (+1 çekiliş hakkı)
Kazanan kişilere E-mail ile iletişime geçileceği için iletişim bilgilerinizi doğru yazmanız gerekiyor.

Örnek Cevap: “Kendime ait kurumsal bir sitem var. Benim için harika olacağını düşünüyorum. Bu sebep’ten dolayı #45488 temayı kazanmak istiyorum.”

Çekilişe Katılım Süreci:

Template Monster'n sponsorluğundaki bu çekiliş 19.08.2013 tarihi ile başlayıp, çekilişe son katılım tarihi: 11.09.2013 Pazar günü son bulacaktır.

Tema seçmek için http://www.templatemonster.com/tr adresini ziyaret ediniz. Not istediğiniz temayı seçebilirsiniz. Herhangi bir sınırlama yoktur.

Bol şans!

6 yorum :

Kendimize ait spor salonumuz için bir web sitesi yapmaya karar verdik bu uygulamayı görünce katılmak istesim. #45415 numaralı temanın benim için uygun olacağını düşünüyorum kampanyayı düzenleyenlere teşekkürler.
E-Posta: ayfo_ercu@hotmail.com

TemplateMonster'dan bir tema alıp denemek istiyordum aslında sanırım bu iyi bir fırsat yapılan kampanyadan dolayı teşekkürlerimi sunarım. #31475 nolu temayı kendim icin kazanmak isterim.

EMAİL- rotekspor@gmail.com

Daha önce hiç bir hazır tema ile çalışmadım genelde kendi tasarımlarımı yapmaya çalıştım. Fakat bu temalar gerçekten harikaymış herhangi birini kazanıp isterim.

kerkenez38@outlook.com

İsim ve soy isimlerinizi belirtir misiniz ?

“Kendime ait kurumsal bir sitem var. Benim için harika olacağını düşünüyorum. Bu sebep’ten dolayı #44971 temayı kazanmak istiyorum.”
iletişim: iletisim@realoyun.net
Twitter statüs: https://twitter.com/RealLove57/status/371651487392215041

Aileme ait iç dizayn firması için mükemmel olucağını düşündüğüm için #41430 temasını kazanmak istiyorum.

FUUB - onurknergn

Yorum GönderBloglama Zamanı'nda yayınlanacak yeni yazılar e-mail adresinize gelsin.


Google Arkadaşım Ol
Bloglama Zamanı
Bloglama Zamanı

Google+ paylaşımlarımı takip etmek için çevrelerinize ekleyin.