Nisan 04, 2014

Eğlence MSTAR'da Sen Neredesin ?

Eğlence MSTAR'da Sen Neredesin ?


Aslında online oyun aleminin pek içinde olan ve çok fazla oyun oynayan bir insan değilim. Ama arkadaşlarımdan sürekli duyduğum ve gerçekten her oyununu beğenerek oynadıklarını dinlediğim MMORPG oyun türüne biraz merak saldım. Bu merakımla birlikte öncelikle bu oyun türünü bana sevdirecek güzel bir oyun arıyordum ve sürekli olarak etrafımdaki MMORPG meraklısı insanlardan fikir alıyordum. Çoğunluğun önermesiyle cengiz han 2 oyununu indirdim ve oynamaya başladım. Açıkçası bugüne kadar bu türde oyunları oynamadığıma çok pişman oldum ve oyunu gerçekten çok beğendim.


Arkadaşlık oyunu başlığı altında yayınlanan ve online oyun platformları üzerinde bulunan oyunlardan birisi olan Mstar günümüzde en çok rağbet gören sosyal aktivitelerinizi yerine getirebileceğiniz oyunlardan birisidir. Siz de bu oyunu oynamak istiyorsanız arkadaşlık oyunu bağlantısına gidebilirsiniz. Bu tür oyunlar genellikle sosyal aktivitelerinizi yerine getirebileceğiniz türden içerikler ile donatılmıştır.


Uzun yıllar yurtdışında yaşadığım için yabancı mmo fps oyunlarına çok aşinayım. Neredeyse yüzlerce oyun denedim, kimini sadece bir kez oynayıp bıraktım, kimine ise senelerimi verdim diyebilirim. Kısa bir süre önce Türkiye’ye döndüğümde burada çok popüler olan Wolfteam oyununu duydum ve daha önce yabancı versiyonunu severek oynadığım bu oyunun şimdi türkçe versiyonunun burada yayınlanması çok dikkatimi çekmişti. Oyunu indirdim ve vazgeçemediğim bir oyun haline geldi. Şimdilerde tüm zamanım bu oyunda kendimi kasmakla geçiyor.

0 yorum :

Yorum GönderBloglama Zamanı'nda yayınlanacak yeni yazılar e-mail adresinize gelsin.


Google Arkadaşım Ol
Bloglama Zamanı
Bloglama Zamanı

Google+ paylaşımlarımı takip etmek için çevrelerinize ekleyin.