Eylül 27, 2013

Facebook'ta Durumları Sonradan Değiştirebilme Özelliği Geldi


Facebook'ta Durumları Sonradan Değiştirebilme Özelliği Geldi

E zamanı geldiğini de düşündüğüm bir güncellemeydi bu. Facebook'ta Yenilik Zamanı! Sizde fark ettiniz mi bu özelliği yoksa bu konu ile mi haberdar oluyorsunuz ? Eğer öyleyse takipte kalmaya devam edin...
Facebook'ta yeni özelliğini bugün kullanıma açıldı. Bu özellik ile durumlar üzerinde sonradan değişiklik yapılabilecek. Daha önce yorumlar üzerinde sonradan değişiklik yapma özelliği gelmişti. Gün geçtikte kullanıcı memnuniyetsizliğini en aza indirgemeye çalışan Facebook yeni özelliği ile paylaşılan durumları da değiştirebileceksiniz.

Özellikle mobil kullanıcıları (Android ve IOS) için önemli bir güncelleme yapmış durumda. Mobil paylaşımlarda sıklıkla yapılan "yazım hatası" düzenlenmeyip direkt siliniyordu. Artık bu sorundan kurtulmuş olacaksınız. Şuan dahi eski iletilerinizde yazım hatası veya değiştirmek istediğiniz var ise değiştirebilirsiniz.

Peki durumlar üzerinde değişiklik nasıl yapılacak?

Yayınladığınız iletiden memnun değilseniz ve üzerinde değişiklikler yapmak istiyorsanız sağ üst köşedeki oktan “düzenle” seçeneğini seçmeniz ve düzeltmelerinizi yaptıktan sonra “düzenlemeyi bitir”i tıklamanız yeterli. 


Ancak arkadaşlarınızın iletinizin düzenleme geçmişine bakarak düzeltmelerinizi ve orijinal iletinizi görüntüleyebileceğini de unutmayın. Yorumlardaki düzeltmede olduğu gibi. 

Beni Facebook'tan takip etmeyenler var hala; Fb.com/bloglamazamani beklerim. :)

Diğer Sosyal Medya Hesaplarım:

Twitter: http://twitter.com/bloglamazamani
Youtube: http://www.youtube.com/user/bloglamazamani

0 yorum :

Yorum GönderBloglama Zamanı'nda yayınlanacak yeni yazılar e-mail adresinize gelsin.


Google Arkadaşım Ol
Bloglama Zamanı
Bloglama Zamanı

Google+ paylaşımlarımı takip etmek için çevrelerinize ekleyin.