Nisan 12, 2013

Yeni Fenomenimiz: Vasfiye Teyze !

Yeni Fenomenimiz: Vasfiye Teyze !

Son zamanların en hızlı fenomeni kim derseniz bana göre: Vasfiye Teyze derim. Yalan Dünya dizisinden aniden parlayan ve hale popülerliğini koruyan Vasfiye Teyze ilerleyen günlerde yıldızı daha da parlayacaktır. 

Yalan Dünya dizisinde Orçun'un sevgilisi Eylem'in canlandırdığı Vasfiye Teyze, son zamanlarda adında sıkça söz ettirmekte. Tabi bu arada teyzemiz güncel dizilere de göndermede bulunmayı ihmal etmiyor. Bende sizlere Vasfiye Teyze'nin Sözlerini içeren birkaç fotoğraflarını paylaşıyorum. 
Not: Her Pazartesi Yalan Dünya Yeni Bölümleriyle saat 20.00'da Kanal D'de. 48. Bölümü 15 Nisan 2013 Pazartesi günü ekranlarda olacak.


İşte Vasfiye Teyze'nin o meşhur sözleri:

YDS'den Ne Çektiniz Be!KPSS’ye girdin olmadı ÜDS’ye girdin olmadı şimdi bi de çıktı başımıza... onda da bi halt başaramıycan be çocuğum. Daha Türkçe’yi doğru düzgün konuşamazsın. Hangi "de" ayrı yazılır onu bile bilmezsin. ingilizce senin neyine be yavrum. Turist kızlara laf atmaya benzemez ki bu. Sallasan belki daha çok tuttururdun. Yazıııkk.

Vasfiye Teyze'nin gözünden Müge Anlı;

Ne çektin be Müge Anlı! Kayıpları bulcam, ölüleri diriltcem, dargınları barıştırcam diye ne didindin be yavrum. Hayır uğraşma demiyorum, uğraştın da ne oldu diyorum. Sen bulcan diye kimse kaçmaz oldu, işsiz kalacan diye üzülüyorum be evladım.

Vasfiye Teyze Polat'ı da unutmuyor. :)
Ne çektin be Polat?

Çakır öldü, Arslan Bey öldü Halo Dayı öldü, Memati öldü bi sen ölmedin be evladım!

Sen de öl demiyorum, artık emekli ol be yavrum.
Sen de kurtul biz de!..

Son olarak Vasfiye Teyzenin çok popüler olan sözlerinden birkaçı daha:

Vasfiye Teyzenin sözleri, Yalan Dünya Vasfiye Teyzenin sözleri, Yalan Dünyanın vasfiye teyzesi, Vasfiye Teyzenin yeni sözleri, Yalan dünyadan Vasfiye Teyzenin sözleri, Vasfiye Teyzenin videoları, Vasfiye Teyzenin komik sözleri,  Vasfiye Teyzenin komik videoları,

Vasfiye Teyzenin sözleri, Yalan Dünya Vasfiye Teyzenin sözleri, Yalan Dünyanın vasfiye teyzesi, Vasfiye Teyzenin yeni sözleri, Yalan dünyadan Vasfiye Teyzenin sözleri, Vasfiye Teyzenin videoları, Vasfiye Teyzenin komik sözleri,  Vasfiye Teyzenin komik videoları,

Vasfiye Teyze'nin Replikleri ve Komik Videoları:
Yalan Dünyan'nın 48. bölümüne Vasfiye Teyze'nin ölümle ilgili sözleri damgasını vurdu. Özellikle Selahattin'in ayağının sakatlamsına takan Vasfiye Teyze deyim yerinde ise coştu. Selahattin'i Vasfiye Teyze'nin gazabından kurtaran ise Servet hanım oldu.

.


Bi topallığın kalmıştı o da oldu. Ne çektin be Selahattin! Hayır bacağın düzelmez demiyorum. Düzelse nolacak diyorum. Bu yaştan sonra o bacak düzelse nolacak balet mi olacan sanki.Vasfiye Teyze'nin Oyunu çıktı! Haberiniz var mı ? Eee bu kadar popülerliğe de bir oyun iyi giderdi. 
Bazı kişiler tarafından açılan vasfiye teyze oyununu merak ediyorsanız buyrun link: Vasfiye Teyze'nin OYUNU


Vasfiye Teyze Oyunu Oyna, Vasfiye Teyze Oyna, Vasfiye Teyze Oyunları, Yalan Dünya Vasfiye Oyna

0 yorum :

Yorum GönderBloglama Zamanı'nda yayınlanacak yeni yazılar e-mail adresinize gelsin.


Google Arkadaşım Ol
Bloglama Zamanı
Bloglama Zamanı

Google+ paylaşımlarımı takip etmek için çevrelerinize ekleyin.