Nisan 17, 2013

Facebook Karışık Kapak Tasarımları - Yüksek ÇözünürlükteFacebook Karışık Kapak Tasarımları - Yüksek Çözünürlükte

Herkese merhaba, bugün sizlere facebook konulu paylaşımında bulunacağım. Blogger eklentileri, kod ve çözümlerini anlatmaktan biraz uzaklaşmak istediğim bir hafta yaşıyorum diyebilirim. :) Belki sizlerde sıkılmış olabilirsiniz. Sürekli güncel tutmaya çalıştığım blogu bugün de Facebook kapak tasarımlarından 2013 versiyonlarından sizlere paylaşımda bulunuyorum. 

Daha önceleri sürekli paylaşıyordum aslında talep ve ilgi fazlaydı belki hala takip eden ziyaretçiler vardır. Onlara son zamanlarda neredeyse birçok profilde kullanılan facebook kapak tasarımlarını beğendiklerinizi sizlerde kullanabilirsiniz.

Daha önceki paylaşımlarında birçok kapak tasarım çeşitleri mevcut eğer ziyaret etmek isterseniz galeriyi buradan inceleyebilirsiniz. 

2013'ün trend facebook yazılı kapak tasarımları aşağıdaki resimlerine göz atabilirsiniz.


 Facebook trend, facebook yazılı kapak tasarımları 
2013 Facebook duygusal kapak tasarımlarından bir kaçı:


 foto galeri, 2013 facebook kapak foto, 2013 facebook kapak tasarımları, facebook trend kapak tasarımları, en iyi facebook kapak fotograflari, foto galeri, 2013 facebook kapak foto, 2013 facebook kapak tasarımları, facebook trend kapak tasarımları, en iyi facebook kapak fotograflari,


 foto galeri, 2013 facebook kapak foto, 2013 facebook kapak tasarımları, facebook trend kapak tasarımları, en iyi facebook kapak fotograflari,

0 yorum :

Yorum GönderBloglama Zamanı'nda yayınlanacak yeni yazılar e-mail adresinize gelsin.


Google Arkadaşım Ol
Bloglama Zamanı
Bloglama Zamanı

Google+ paylaşımlarımı takip etmek için çevrelerinize ekleyin.