Şubat 05, 2013

Şimdi Değişiklik Zamanı !

Bloglama Zamanı'nda Şimdi Değişiklik Zamanı !


Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır blogumda bir değişiklik yapmaktayım. Sürekli takip edenler farkındadır bunun. Biraz blogun görünümünü değiştirmek istedim. Daha canlı hale getirmek istedim bilmiyorum başarmış mıyım? :)
Neyse şimdi gelelim yaptığım birkaç ufak değişikliğe.

1.Logo Değişimi

İlk ve basit bir şekilde oluşturmuş olduğum logoydu şimdi yerini daha sade bir logoya bıraktı.

2. Twitter Akışımı Blogumda Uyguladım

Var olan manşet alanını kaldırarak kullanmış olduğum güzel bir eklenti. Bu konuyu sizlerle daha önce paylaşmıştım. Eğer haberiniz yok ise : Blogger'a Hareketli Twitter Akışını Ekleyin Blogger Eklentileri'ni ziyaret edebilirsiniz.

3. Konuları Çerçeve İçinde

Konuları çerçeve içine alarak daha şık bir görünüm elde etmek istedim. İlk hali ve son haline bakarak görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.
Eğer sizde bu görünüme sahip olmak isterseniz şu konuya göz atabilirsiniz: 5 Farklı Yöntemle Konuları Çerçeve İçine Almak

4. Arama Motoru

Arama motorunda birkaç ufak değişiklik yapmak zorunda kaldım. Düzensiz görünümden kurtulmak için sağ üst taraftan menünün altına alarak daha güzel bir görünüm yakaladığımı fark ettim.

5. Konuların Altındaki Sosyal Ağ'larda Paylaş Butonları

Temaya uygun bir görünüm kazanması için burada da bir değişikliğe gittim. Uzun zamandadır kullandığım bir eklentiydi ama artık bir değişikliği hak ettiğini düşündüm ve yeni halini çok beğendim. :)

Peki bunun ilk hali nasıldı ? Diye soracak olursanız: Yazı Altına Facebook Ve Twitter Paylaşım Kutusu Ekleyin konuyu ziyaret edebilirsiniz.

6. Ve son değişiklik: Yorum formunda oldu

Son değişiklik ile daha önce kullanmak istediğim Yönetici Yorumlarını Değiştir eklentisini aktif hale getirmeme neden oldu. 

Benden şimdilik bu kadar. Yeni tasarım hakkında görüş ve eleştirileriniz merakla bekliyorum. Ufak bir hatırlatma FİNAL sonrası tekrar birlikteyiz. :) Kendinize iyi bakın, iyi bloglamalar...

8 yorum :

güzel olmuş özellikle logo.çerçeveyi ben tercih etmiyorum :) (çok anlıyorum ya) arama motoru ve paylaş botonu da güzel.güle güle kullanın ve teşekkürler.

Hayırlı olsun önceki halide güzeldi, böylede iyi biraz geçmi açıldı banamı öyle geldi bilmiyorum. Güle güle kullanmalar :)

@Alanay yıldırım, Güzel yorumunuz için teşekkürler :)

@gölge, Teşekkürler :) Önceki halinde biraz daha dardı. Yeni haline alışmaya çalışıyorum biraz. "böylede iyi biraz geçmi açıldı " derken neyi kastettiniz anlamadım ?

Tasarımlarınızı Çok Beğendim. Yaptığınız sayfa altında paylaşım buttonlarının kodlarını bizimle paylaşırmısınız. ama turuncu olan :). benimde bir sitem var. www.fulloyunkeyfi.net fakat ben yorum panelini hiç sevmiyorum. ve sizin yorum panel kodunuzu paylaşırsanız çok minnettar kalırım :). yorum paneliniz baya güzel çerçevelenmiş arka planı gri ve yazarların mesajları farklı tonda. kodlarınızı en kısa zamanda bekliyorum :D

Sana göre bu tema çok basit kalıyor aslına bakılırsa. :)

Elinize sağlık sade ve hoş olmuş. Tema işi tartışılmaz zevk meselesi neticede.

@Serdar KarakaşGüzel yorumun için teşekkürler, daha önce bu konu paylaşmıştım. Konu içinde de mevcut diğer isteklerinizi belki ilerleyen zamanlarda paylaşabilirim ki kullandığım çoğu eklentiyi zaten blogummda paylaşıyorum. :)

@Yasin Ergül Yani biraz daha geliştirsem ya da daha farklı bir şeyler yapsam iyi olacak diye düşünüyorum :)

@gurkanca.com Teşekkürler :)

Yorum GönderBloglama Zamanı'nda yayınlanacak yeni yazılar e-mail adresinize gelsin.


Google Arkadaşım Ol
Bloglama Zamanı
Bloglama Zamanı

Google+ paylaşımlarımı takip etmek için çevrelerinize ekleyin.