Ocak 24, 2013

Kullanılabilir Twitter Araçları


Kullanılabilir Twitter Araçları

Şimdi twitleme zamanı diye yola çıktık ve işinize yarayacak birkaç twitter aracı buldum. Ve sizlerle paylaşmak istedim. Eğer düzenli ve sistemli bir şekilde twitter kullanıcısı bir blogcu iseniz tam işinize yarayacaktır. 
Bu araçlar ile hem kaliteli bir twitter kullanıcısı hemde twitter takipçi sayısını arttırabilirsiniz. Tek tek inceleyelim şimdi.

1. Tweet Stats

Tweet Stats ile kullanıcı adını girerek attığınız twitlerin günlük, haftalık ve aylık istatistik değerini gösterir ve esprili bir şekilde cevaplar. :) Ayrıca attığınız tiwitlerin fav ve rt ölçümlerinden de değer biçer. Daha fazlasını merak ederseniz eğer: Tweet Stats sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

2. Twuffer

Twuffer ile programlama yaparak twitlerinizi otomatik olarak hesabınızdan attırabilirsiniz. Seçtiğiniz ve belirli konu veya yazılarınızı dilediğiniz zaman paylaşıp hesabınızın aktif olduğunu gösterebilirsiniz. Tabi iş anlatmakla olmuyor, eğer denemek isterseniz sayfayı ziyaret edebilirsiniz: Twuffer

3. Just Unfollow

Just Unfollow ise sizi takip edip sonra vazgeçenleri kontrol etmeye yarayan bir sistem. Hani son zamanlarda almış başını giden " Karşılıklı Takip, Takip Edeni Takip Ederim, Şimdi Takipleşme Zamanı" akımından sonra böyle bir uygulamayı kullanmak çok faydalı olabilir. 
Yine benden şimdilik bu kadar, umarım işe yarar bir paylaşımda bulunmuşumdur. Bu arada o kadar Twitter'dan bahsetmişken daha fazla bilgi ve merak gidermek için benide takip edebilirsiniz: @Bloglamazamani :)
Eğer sizinde kullandığınız twitter araçları var ise benimle paylaşabilirsiniz. Herkese kolay gelsin, iyi bloglamalar.

0 yorum :

Yorum GönderBloglama Zamanı'nda yayınlanacak yeni yazılar e-mail adresinize gelsin.


Google Arkadaşım Ol
Bloglama Zamanı
Bloglama Zamanı

Google+ paylaşımlarımı takip etmek için çevrelerinize ekleyin.