Ağustos 21, 2012

Ücretsiz Banner ve Logo Oluşturun
Bloğunuza özel logo ve banner oluşturmak için ücretsiz ve online yapabileceğiniz bir kaç site mevcut. Mesela şuan benim yapmış olduğum sitenin sol üstünde bulunan "yaşlı amcam ve bloglamazamani" yazısı gibi.

Tabi ben bunu bu siteden değilde google sayesinde araştırarak ve fazla uğraşmadan yapmış olduğum bir logoydu. 
Şimdi sizlerde eğer logonuz yoksa ücretsiz ve online yapabileceğiniz birkaç siteyi tanıtmak istiyorum;

Cool Text


Bu sitede yapabileceğiniz çeşit çok fazla, önce siteye girin, daha sonra yukarıda gördüğünüz gibi resimlerin üzerine gelin. Beğendiğiniz tasarımı seçin ve ücretsiz logonuzu oluşturmaya başlayın. Font seçimi çok fazla değişik tasarım kullanmak isteyenler için ideal bir site. Yazı boyutunda bir sıkıntı yaratmayacaktır. Uzantısını dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. 

Site Adresi: http://cooltext.com


Logo Maker


Bu sitede ise işleme siteye girdikten sonra sağ tarafta turuncu butonun üzerinde "Try It Now" yazısını tıklayarak başlıyorsunuz. Daha sonra karşınıza küçük bir yeni pencere açılacak. Açılan yeni sekmede sitenize uygun olan konuyu seçiniz. Daha sonra düzenleme başlayabilirsinizLogoease

3 adımda kolayca sitenize logo yapın, üstelik ücretsiz. Nasıl yapıldığına gelince siteye gidin, yukarıdaki resimde gördüğünüz resmin üzerine tıklayınız. Yeni bir sekme açılacak. Açılan yeni sekmede sitenize uygun olan konuyu seçin ve işleme başlayın.

1 yorum :

Sitem için kendim logo yapamıyorum. Yapacak birinide tanımıyorum. Bu işime yarayacak. Çok teşekkürler

Yorum GönderBloglama Zamanı'nda yayınlanacak yeni yazılar e-mail adresinize gelsin.


Google Arkadaşım Ol
Bloglama Zamanı
Bloglama Zamanı

Google+ paylaşımlarımı takip etmek için çevrelerinize ekleyin.