Nisan 28, 2012

En Popüler Blogger Temalari - 2012


2012 yıl
ına gireli 4 ay oldu ama bu temaları eskilerini oldukça geride bırakacak temalar toplam 12 tane tema  hepsi ücretsiz ve hepsi bir birinden güzel ve göz alıcı. 
Onları sizlerle paylaşmak istedim..

Media Online Blogger Şablonu
Media online blogger teması, wordpress temalarını andıran işlevsel bir temadır.Seo uyumlu olup, manşet alanı ile dikkatları üzerine çeken bir şablon.

MoneyZine Blogger Şablonunu 

MoneyZine blogger teması iş, forex ve sigorta üzerine kurulu bloglar için ideal bir şablon.Tema 3 kolonlu olup anasayfada içeriğin özet kısmını görüntüleyebilir devam sekmesiyle ziyaretçilerinizi konunun tamamıyla buluşturabilirsiniz.

Game Mag Blogger Şablonu 

Game mag blogger teması, oyunlar üzerine kurulu bloglar için birebir.Tema 2 sütunlu olup, açılır menü gibi ince detaylara da yer verilmiş.

Design Office Blogger Şablonu

Design office blogger teması ile blogunuz içerisinde bir ev havası yaratabilirsiniz.Değişik ve samimi bir tema arıyorsanız daha fazla düşünmenize gerek yok kafanızdaki tema bu olduğundan eminim.Ya da emlak ve ev dekarasyonu üzerine bir siteniz varsa başka yerde böylesini bulamazsınız...

Color Music Blogger Şablonu

Color music blogger temasının müzik ve dallarında bir siteniz varsa kullanabilirsiniz.Tema 2 sütunlu olup hazır widgetler sosyal medya iconları ve arama kutusu gibi detaylara yer veriyor.

Android Mania Blogger Şablonu

Android mania blogger teması ile harika mavi arkaplan tasarımıyla teknoloji blogları oluşturabilirsiniz.Özellikle andorid cihazlar hakkında güncel bilgi akışı sağlayan bloglar için harika bir tasarım.Tema 2 sütunlu olup sağ kenar çubuğuyla birlikte hazır widgetlere yer verilmiş.

iTechBlog Blogger Şablonunu

iTechBlog blogger teması, sade arka planı ve minimal üst alanı ile teknoloji blogları için tavsiye edilebilecek bir şablondur.Tema 2 sütunlu olup hazır widgetlere yer verilmiş ve sosyal medya iconları yerleştirilmiş.

Libera Blogger Şablonu

Libera blogger teması 3 sütunlu olıp 2 kenar çubuğu içeriyor, tema magazin blogları için birebir ancak diğer kategorideki blogcularda kullanabilirler.

Grade Blogger Şablonunu

Grade blogger temasının en dikkat çekici özellikler 2 kenar çubuğunun olması ve pratik gezinti sağlayan üst menüsü.

Contrive Blogger Şablonu

Contrive blogger teması dergi yayıncılığı veya tasarım üzerine bloglayan blogcular için ugun bir şablon.

İnstınct Blogger Şablonu


İnstınct blogger teması kullanma düzeninize göre 1,2 ve 4 sütunlu olup dikkat çekici manşet alanı, 4 sütunlu alt bilgi alanı , ve
 üst alandaki açılır menüsüyle oldukça başarılı bir blogger şablonu.

Google Plus Blogger Şablonu


Google plus blogger teması, orjinal plus tasarımıyla birebir aynı olup navigasyon menüler ve renk uyumu ile kendini pazarlamasını çok iyi bilen seo ile uyumlu bir blogger şablonudur.

İlgili Aramalar:
Android mania blogger teması, blogger emlak teması, blogger müzik teması, blogger oyun teması, Blogger şablonu, blogger teknoloji teması, blogger telefon teması, Color music blogger teması, Contrive blogger teması, Design office blogger teması, Game mag blogger teması,Google plus blogger teması, Grade blogger teması, İnstınct blogger teması, iTechBlog blogger teması, Media online blogger teması, MoneyZine blogger teması

10 yorum :

Zaten bir çoğu klasik tema. Ama eklentileri değiştirerek daha farklı hale getiriliyor.
Birde aşağıdaki linklere bakabilirsin:

http://bloglamazamani.blogspot.com/2012/05/kullansl-yeni-stylish-green-blogger.html

http://bloglamazamani.blogspot.com/2012/05/yepyeni-blogger-temalar-3.html

http://bloglamazamani.blogspot.com/2012/05/progrey-blogger-temas-turkce-2012.html

yüklediğim tema türkçeyi desteklemiyor bunu temaya nasıl dahil edebilirim

@Mahir , tema yükledikten sonra HTML bölümüne gir daha sonra Türkçeleştirmek istediğin alanı istediğin gibi düzenleyebilirsin.

indirdikten sonra nasıl yapacağım ?

@Hüsss, İndirdiğin temayı, blogunuzun ŞABLON bölümüne girip sağ üst köşede Yedekle/Geri Yükle kısmından temayı bulup yükleyebilirsiniz.

Yorum GönderBloglama Zamanı'nda yayınlanacak yeni yazılar e-mail adresinize gelsin.


Google Arkadaşım Ol
Bloglama Zamanı
Bloglama Zamanı

Google+ paylaşımlarımı takip etmek için çevrelerinize ekleyin.